Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości Kunowo

12 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

Rynek pierwotny

Dom z garażem

Kunowo,zachodniopomorskie

599 000 zł80 m² 7 487,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Zapragniesz Tu Zamieszkać! Idealne miejsce dla osób ceniących bliskość natury oraz komfort mieszkania na zamkniętym osiedlu. Nowoczesny segment domu w zabudowie bliźniaczej o całkowitej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie dwupoziomowe

Kunowo,zachodniopomorskie

599 000 zł80 m² 7 487,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Osiedle z podłączeniem do kanalizacji, z nowymi drogami i ścieżkami rowerowymi. Świetna lokalizacja dla klientów pracujących zarówno w Szczecinie i Stargardzie. Zapragniesz Tu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem

Kunowo,zachodniopomorskie

599 000 zł80 m² 7 487,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolno-budowlana Kunowo

Kunowo,zachodniopomorskie

160 000 zł925 m² 172,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Ofertą sprzedaży jest działka budowlano-rolna o powierzchni 925 m2 w miejscowości Kunowo pod Stargardem w pobliżu jeziora Miedwie. Bardzo spokojna okolica z widokiem na okoliczne.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Działka rolno-budowlana Kunowo

Kunowo,zachodniopomorskie

160 000 zł889 m² 179,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Ofertą sprzedaży jest działka budowlano-rolna o powierzchni 889 m2 w miejscowości Kunowo pod Stargardem w pobliżu jeziora Miedwie. Bardzo spokojna okolica z widokiem na okoliczne.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Kunowo

Kunowo,zachodniopomorskie

324 240 zł2 702 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Ofertą sprzedaży są atrakcyjne działki budowlane (warunki zabudowy w trakcie wydawania) w miejscowości Kunowo: - 490 o powierzchni 3001 m2, - 491 o powierzchni 3001 m2, - 492.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna z linią brzegową Kunowo

Kunowo,zachodniopomorskie

750 000 zł27 700 m² 27,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka nad jeziorem Miedwie Oferujemy do sprzedaży działkę położoną bezpośrednio nad jeziorem Miedwie. Posiadamy również do sprzedaży działki położone w miejscowości Kunowo nad jeziorem.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Kunowo

Kunowo,zachodniopomorskie

199 500 zł70 m² 2 850 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:600 m²

Oferujemy Państwu unikalną okazję zakupu komfortowego lokalu jednorodzinnego w malowniczej miejscowości Kunowo, gm. Banie. Opis nieruchomości: - budynek mieszkalny przekształcony z funkcji.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

Działka budowlana uzbrojona Kunowo

Kunowo,zachodniopomorskie

810 810 zł3 003 m² 270 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Ofertą sprzedaży są atrakcyjne działki budowlane w miejscowości Kunowo: - 2/1 o powierzchni 5801 m2, - 2/2 o powierzchni 3004 m2, - 2/3 o powierzchni 3003 m2, warunki zabudowy dla.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Kunowo

Kunowo,zachodniopomorskie

600 000 zł7 500 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka w kształcie prostokata zlokalizowana w pobliżu jeziora Miedwie. W planie zagospodarowania przestrzennego działka przeznaczona pod komercję. W odległosci 400m prad, woda 50.

Szczegóły ogłoszenia

Domek letniskowy Kunowo

Kunowo,wielkopolskie

395 000 zł50 m² 7 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:716 m²

Dom letniskowy nad jeziorem Na działce drewniany, całoroczny, jednokondygnacyjny dom letniskowy o powierzchni użytkowej około 50 m 2 plus dodatkowo antresola. W skład domu wchodzą: -.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Kunowo

Kunowo,wielkopolskie

1 670 000 zł200 m² 8 350 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom o pow. ok 200 mkw w Kunowie, przy ul. Kwiatowej. Dom z 2022 roku usytuowany na działce o pow. 700 mkw. Standard wykończenia: dom murowany w technologii.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w pobliżu

Rynek pierwotny

Dom bliźniak

Skalin

750 000 zł86 m² 8 720,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Nowoczesny dom 86 m2 przy jeziorze Miedwie Skalin. Na sprzedaż gotowy do wprowadzenia dom w zabudowie bliźniaczej z 2023 roku. Nieruchomość położona w Skalinie, w bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Kunowo +2 km

Rynek pierwotny

Dom bliźniak

Skalin

750 000 zł86 m² 8 720,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Kunowo +2 km

1 500 000 zł200 m² 7 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 431 m²

Elegancja i natura przestronny dom w Skalinie, tuż przy jeziorze Miedwie. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego domu jednorodzinnego. Nieruchomość położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Kunowo +2 km

1 400 000 zł163,40 m² 8 567,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 374 m²

Odległość od Szczecina 20 km. Na sprzedaż klimatyczny i energooszczędny dom jednorodzinny z 2013 roku, położony na przestronnej działce o powierzchni 1374 m?.Oferta położona.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Kunowo +2 km

750 000 zł86 m² 8 720,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Nowoczesny dom "pod klucz" przy jeziorze miedwie skalin Szukasz gotowego domu, do którego możesz wprowadzić się od zaraz? Marzysz o porannej kawie w sąsiedztwie lasu i spacerach nad.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Kunowo +2 km

1 190 000 zł190 m² 6 263 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Na sprzedaż nieruchomość inwestycyjna o dużym potencjale, idealna zarówno pod wynajem mieszkań, jak i prowadzenia działalności gospodarczej, a także pod agroturystykę. Przedmiotem.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Kunowo +2 km

Rynek pierwotny

799 000 zł143,11 m² 5 583,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:582 m²

Oferujemy funkcjonalny dom jednorodzinny (143 m powierzchni użytkowej) położony w Lipniku - miejscowości tuż przy granicy Stargardu. Inwestycja jest na etapie budowy. Dom ten zaprojektowany.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Kunowo +3 km

Rynek pierwotny

649 000 zł92 m² 7 054,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:330 m²

Na sprzedaż dom o powierzchni użytkowej 92 m , położony na działce o powierzchni 330 m w malowniczej części Lipnika. Układ pomieszczeń: parter: przestronny salon z dużymi.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Kunowo +3 km

Rynek pierwotny

649 000 zł89,98 m² 7 212,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:550 m²

Na sprzedaż: dom w zabudowie bliźniaczej w Lipniku Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowoczesnego domu w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 90 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Kunowo +3 km

Rynek pierwotny

649 000 zł95,02 m² 6 830,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Wyjątkowa okazja, dom w cenie mieszkania! Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej położony w Lipniku 1 km od Stargardu, około 300 m od Jeziora Miedwie. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Kunowo +3 km

Rynek pierwotny

649 000 zł124,25 m² 5 223,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Na sprzedaż lokal mieszkalny w stanie deweloperskim z 2025 roku, zlokalizowany w Lipniku, 5 min samochodem od Stargardu. Na parterze znajduje się salon z wyjściem do ogródka oraz aneks.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Kunowo +3 km

Rynek pierwotny

Dom bliźniak

Lipnik

649 000 zł90 m² 7 211,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Na sprzedaż przestronne, nowoczesne mieszkanie o powierzchni 90 m , położone w domu w zabudowie bliźniaczej, z przynależną działką o powierzchni 500 m .

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Kunowo +3 km

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana Kunowo

Kunowo,wielkopolskie

95 615 zł1 471 m² 65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Aby obejrzeć film pokazujący nieruchomość i jej otoczenie kliknij w ikonę video. Sprzedam działkę budowlaną o pow. 1471m2( nr działki 133/18) położoną w Kunowie, gmina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Kunowo

Kunowo,wielkopolskie

79 515 zł837 m² 95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Aby obejrzeć film pokazujący nieruchomość i jej otoczenie kliknij w ikonę video. Sprzedam działkę budowlaną o pow. 837m2 położoną w Kunowie, gm Duszniki, powiat szamotulski.( nr.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy Kunowo

Kunowo,wielkopolskie

395 000 zł50 m² 7 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:716 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Kunowo,zachodniopomorskie

1 599 000 zł141 m² 11 363 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 394 m²

Nowoczesny, bezkosztowy dom parterowy z 2022 r. | kunowo gmina Kobylanka Na sprzedaż wyjątkowy, energooszczędny dom parterowy o wysokim standardzie wykończenia, położony w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Kunowo

Kunowo,wielkopolskie

110 000 zł1 098 m² 100,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana wśród domów jednorodzinnych kunowo, gm. Duszniki Cena: 110 000 złpowierzchnia: 1099 mnumer działki: 133/13przeznaczenie: zabudowa mieszkaniowa jednorodzinnaklasoużytek: rivbmedia:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Kunowo

Kunowo,zachodniopomorskie

454 000 zł3 126 m² 145,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka w Kunowie blisko jeziora Miedwie! Marzysz o własnym domu w spokojnej, zielonej okolicy, a jednocześnie z szybkim dojazdem do miasta? Ta oferta jest dla Ciebie! Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Kunowo

Kunowo,zachodniopomorskie

70 000 zł3 001 m² 23,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka rolna o pow. 3001 m2 położona w Kunowie nad jez. Miedwie. Kształt prostokąta + wydzielona część stanowiąca drogę dojazdową do właściwego terenu. Grunt przyległy do drogi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Kunowo

Kunowo,wielkopolskie

124 000 zł3 000 m² 41,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji ogłoszenie O sprzedaży nieruchomości Suburban Investemnts Group sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie [dalej: spółka], działająca pod nadzorem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Kunowo

Kunowo,wielkopolskie

124 000 zł3 000 m² 41,33 zł/m²

 

 

 

Kunowo,wielkopolskie

124 000 zł3 000 m² 41,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana przy lesie Kunowo

Kunowo,zachodniopomorskie

175 000 zł1 333 m² 131,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka nr 467 z pozwoleniem na budowę w miejscowości Kunowo. Ok 2 km od wjazdu ze strony Zieleniewa. Powierzchnia działki 1333 m2 , wymiary 33 x 40. Prąd, woda, kanaliza przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Kunowo

Kunowo,zachodniopomorskie

299 000 zł3 000 m² 99,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Kunowo działka 3001m2 - zlokalizowana ok.500m od Miedwia! Natura 2000 Oferta sprzedaży działki o powierzchni 3001m2 , zlokalizowanej w miejscowości Kunowo gm. Kobylanka, w pierwszej linii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Słoneczna

Kunowo,wielkopolskie

480 000 zł86 m² 5 555,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:900 m²

Nasze domy są już gotowe! (I i II etap zostały zrealizowane i sprzedane, na naszym osiedlu znajdziesz już ponad 20 zadowolonych rodzin!). Wyjątkowa oferta zakupu, wybudowanego z dobrych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Słoneczna

Kunowo,wielkopolskie

134 000 zł1 018 m² 131,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane, ceny 135-145 zł/mkw, media-prąd i woda, przyłącza już na działkach. Dojazd do osiedla drogą asfaltową. Objęte Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego, uchwała Nr.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana przy lesie Kunowo

Kunowo,zachodniopomorskie

330 000 zł3 000 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Mam do zaoferowania wyjątkową działkę w Zieleniewie. Fajnym rozwiązaniem jest zakup działki, wydzielenie 3 parceli, zamieszkanie na jednej z nich po czym sprzedanie dwóch pozostałych co.